My to dáme pán Nesrovnal, ale bez Vás

Autor: Denisa Priadková | 12.11.2014 o 17:21 | Karma článku: 6,46 | Prečítané:  2111x

Hanba s fackami počká, ale vzhľadom k moratóriu sa ja musím poponáhľať. Jednak som sa ešte nestretla s pravicovým kandidátom, ktorý tvrdí, že toto nie je o pravici a ľavici, ale zároveň robí všetko preto, aby bol primátor hlavného mesta ľavicový a jednak sa domnievam, že má niečo so zrkadlom. Nie je totiž novou tvárou ani v kalendári ani v lokálnej politike. Obe tvrdenia sú teda lož. Nutkavá túžba stať sa primátorom však pána Nesrovnala dohnala k oveľa závažnejším lžiam a keďže sa dve brutálne z nich týkajú žurnalistiky a pravdy, dovolím si ich uviesť na pravú mieru.

Lož prvá - Anketa: (Zdroj: Nová energia Bratislavy, predvolebná tlačovina pána Nesrovnala, str. 3)

Oslovených bolo 9 respondentov, pričom 7 opýtaných je rozhodnutých voliť Nesrovnala, jeden Ftáčnika a jeden nikoho. Fajn. Aspoň vieme, koho pán Nesrovnal považuje za svojho nepriateľa a nemôže ho vystáť tak, že magistrát podsúva ľavici, ktorá toto mesto posunula k ešte väčšej biede, ako sme čakali. Do akého kúta Bratislavy sa musíte uchýliť, aby sa vám podarila takáto zavádzajúca, neobjektívna a smiešna (keby nebola pre hlupákov nebezpečná) anketa? Aké pracovné metódy by si zvolil pán Nesrovnal vo funkcii primátora, keď už v kampani pravde vykrúca krk ako majster?

Lož druhá – „Prieskum“ verejnej mienky, zverejnený v predvolebných inzerátoch pána Nesrovnala, Zdroj: Pluska.sk

Na prieskum verejnej mienky existujú agentúry, ktoré pracujú so štatistickými metódami, minimálnym počtom respondentov a toto pán Nesrovnal veľmi dobre vie. Napriek tomu sa rozhodol, pri plnom vedomí svojho činu oznámiť obyvateľom, že v priebehu cca 10 dní nielenže dobehol Ftáčnika, ale predbehol aj nenávideného („starého, bohémskeho a manipulovaného“) Kňažka a voliť ho bude 43% Bratislavčanov. Ako hlboko musíte klesnúť, aby ste 25 rokov po novembri takto zavádzali ľudí, ktorým komunisti balamutili hlavy cez 40 rokov? Aké veľké musí byť vaše ego, aby ste takto klamali? Aké pokračovanie by tento štýl a táto etika mali v Primaciálnom paláci? Nechcem to vedieť a dúfam, že ani Bratislavčania.

Môj dedo zvykol hovorievať, že lož má krátke nohy. Som zvedavá, kam až s nimi dobehne. Pán Nesrovnal však už teraz zašiel priďaleko.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Účtenky frustrujú podnikateľov, no Babišovi lákajú voličov

Sociálni demokrati o registračných pokladniciach hovoria dve desaťročia. Tému aj tak pustili hnutiu ANO.

ŠPORT

Sagan na MS: má dva tituly, ale raz ho zradil žalúdok

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.


Už ste čítali?